Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizDua Lipa uron festën e flamurit në gjuhën shqipe!

Dua Lipa uron festën e flamurit në gjuhën shqipe!

Dua Lipa ka uruar Festën e Flamurit përmes rrjeteve sociale .

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare nuk harron asnjëherë origjinën e saj .

Dua ka publikuar disa fotografi nga kalaja e Krujës dhe urimin e ka bërë në gjuhën shqipe.

“Urime 28 nëntori. Happy independence Day Albania”, ka shkruar artistja sipër një fotografie ku krah shpatës dhe përkrenares së Skënderbeut bën shqiponjën me duar.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT