Sunday, July 21, 2024
BallinaSportDeklarata epike e Miroslav Klose

Deklarata epike e Miroslav Klose

“Futbolli me të cilin jam rritur nuk është më. Futbollistëve të sotëm ju intereson fama, paratë dhe makinat e shtrenjta. Për mua kishte rëndësi vetëm futbolli, asgjë tjetër.”- Miroslav Klose

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT