Sunday, April 14, 2024
BallinaLajmeZyrtare ! Lionel Messi fiton topin e artë ...

Zyrtare ! Lionel Messi fiton topin e artë …

Leo Messi fiton Topin e Artë!
Zyrtare dhe e konfirmuar. Lionel Andrés Messi fiton Topin e Artë 2021. Është një rekord me Topin e Artë të tij të shtatë:
2009: Lionel Messi
2010: Lionel Messi
2011: Lionel Messi
2012: Lionel Messi
2015: Lionel Messi
2019: Lionel Messi
2021: Lionel Messi
Renditja përfundimtare e këtij viti:
1️⃣ Lionel Messi
2️⃣ Robert Lewandowski
3️⃣ Jorginho
4️⃣ Karim Benzema
5️⃣ N’Golo Kanté
6️⃣ Cristiano Ronaldo
7️⃣ Mohamed Salah
8️⃣ Kevin de Bruyne
9️⃣ Kylian Mbappé
🔟 Gianluigi Donnarumma

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT