Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizFifi në Stamboll: Ajo po i shijon momentet jashtë shtëpisë...

Fifi në Stamboll: Ajo po i shijon momentet jashtë shtëpisë…

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, Filloreta Raçi-Fifi, mbetet ndër personazhet më të komentuara edhe pas largimit nga Big Brother VIP.

Fifi ishte një prej banorëve më të përfolur në shtëpinë e famshme, dhe mori vendim që të largohet pas disa situatave të vazhdueshme që kishin të bënin me shëndetin e saj dhe gjendjen emocionale.

si duket Fifi tashmë po e shijon ‘lirinë’, pasi sot (e premte) përmes disa postimeve në Instagram ka treguar se ka nis pushimet me shoqërinë e saj dhe vendi që ka zgjedhur është Stambolli.

Këngëtarja nga Ferizaj, ndau disa postime nga aeroplani teksa zbuloi se po shoqërohet nga mikesha e saj, Argjira Spanca dhe Graciano Tagani.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT