Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizButrinti dhe Don Xhoni kanë një surprizë këtë fundvit

Butrinti dhe Don Xhoni kanë një surprizë këtë fundvit

Butrint Imeri dhe Don Xhoni janë dy artistët më në zë të momentit.


Dyshja kanë vendosur të bashkojnë forcat për një bashkëpunim

Këtë e kanë bërë të ditur vet artistët përmes rrjeteve sociale duke na lënë të kuptojmë se një super hit po vjen.
“Kena me ua dridh kokën pasha Zotin e madh”, shkruajnë dy këngëtarët.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT