Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizDua Lipa ndahet me Anwar Hadid...

Dua Lipa ndahet me Anwar Hadid…

Sipas tabloidit “The Sun” Dua Lipa dhe Anwar Hadid duket se është në krizë dhe kjo ka ardhur si pasojë e karrierës, e cila po i mban larg njëri-tjetrit.

Dua dhe modeli nuk janë takuar prej më shumë se 6 javësh dhe raportohet të kenë diskutuar për të marrë kohë për të vendosur për të ardhmen e tyre.

Dua është duke regjistruar albumin e saj të ri në Londër e Los Angeles, ndërkohë që Anwar po qëndron në Nju Jork i vetëm bashkë me qenin e tyre.

Një burim pranë çiftit tregon se ata e kanë diskutuar idenë për t’i “vënë frenat” romancës së tyre muajin e kaluar, pasi udhëtimet e shumta dhe distanca po rezulton e vështirë.

Vëllai i vogël i supermodeleve Gigi dhe Bella, madje shkroi në Instagram një mesazh të koduar, ku falënderonte të afërmit që e drejtonin në hapat e tij për të qenë i lumtur me veten.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT