Saturday, July 20, 2024
BallinaShowbizArbenita Ismajli provokon ndjekësit me fotot e fundit në karrige

Arbenita Ismajli provokon ndjekësit me fotot e fundit në karrige

Padyshim ajo është një prej modeleve më të suksesshme dhe joshëse shqiptare.


Bëhet fjalë për modelen e njohur, Arbenita Ismajli .

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram, ku numëron mbi 658 mijë të tillë, e ku poston imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe së fundmi, modelja zeshkane pozoi me një fustan të shkurtë ngjyrë bezhë, të kombinuar me grim të thjeshtë, aksesor dhe taka të larta.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT