Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizNga spitali uron Bora Zemani djalin për ditëlindje ...

Nga spitali uron Bora Zemani djalin për ditëlindje …

Bora Zemani , moderatorja shqiptare ndodhet në spital.

Shoqja e saj Semi mbrëmë ka postuar një foto ku mbante duart e Borë teksa ndodhej në shtratin e spitalit, shkruan lajmi.net.

Ani pse nuk dihet ende për çfarë ndërhyrje bëhet fjalë Olsa ka treguar se nesër Bora do ta prezantojë puntatën e Për’puthen. Por teksa ndodhet në spital ajo nuk ka harruar ta urojë djalin e saj që e ka me ish partnerin e parë Vin Velin.

Ajo e ka uruar atë për datëlindje nga spitali me një urim të vecantë. Edhe pse asaj i janë prishur planet për ta festuar së bashku me të, ajo këtë festë e ka shtyer për pak më vonë.


Nje pike nga kujtimet tona…
Je gjithcka per mua dashuri! Mami uron qe edhe ne 100 vitet e ardhme te jesh nje djale i dashur, i mençur e qe percjelle vetem energji pozitive tek njerezit qe te kane afer.

Ps: Te dua edhe kur na prishen planet e festes 🙈 dhe ti si nje djale i rritur kupton cdo gje 🥰…
Do e shtyjme vetem paaak fare 🥰.
shkroi ajo në postimin e dedikuar per te birin .
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT