Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizArta Nitaj me poza seksi para pasqyrës nga pushimet

Arta Nitaj me poza seksi para pasqyrës nga pushimet

Modelja, Arta Nitaj po qëndron në New York dhe nga atje ka postuar imazhe dhe video të ndryshme. Arta është paraqitur atraktive me poza para pasqyrës, teksa theksoj format trupore në veshje plot stil.

Me një bluzë të shkurtër të cilën e kombinoi me xhinse dhe pallto të zezë, Arta dukej në formë të mirë dhe tejet tërheqëse.

Kujtojmë që projekt i fundit i Artës ishte paraqitja në videoklipin e këngëtares Dafina Zeqiri dhe Ron “Murder on the dancefloor”.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT