Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizRina shfaqet provokuese në fotot e fundit

Rina shfaqet provokuese në fotot e fundit

Rina Balaj nuk heziton që të postoi fotografi pa ndërhyrje me “photoshop”, dhe këtë e ka bërë edhe më parë duke treguar se është krenare me pamjen e saj.

Këngëtarja e njohur, fotografi të tilla ka sjell sërish në një postimi që ka bërë sot (e diel) në llogarinë e saj në Instagram, ku numëron më shumë se 300 mijë ndjekës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT