Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizFlet Luana Vjollca,sapo zbuloi kur rikthehet në ekran?

Flet Luana Vjollca,sapo zbuloi kur rikthehet në ekran?

Ditën e sotme është bërë lajm ngado rikthimi i moderatores dhe autores së famshme Luana Vjollca në ekran, madje edhe me show-n që ka në autorësi “Shiko Kush LUAN”. Madje u tha se do të rikthehet me datë 1 Janar.

Por si qëndron e vërteta e këtyre lajmeve që “pushtuan” rrjetin?

Luana Vjollca vendosi të reagojë njëherë e mirë, duke treguar se postimi i saj i një nate më parë është keqkuptuar dhe këto lajme nuk janë të vërteta. Përndryshe ajo premtoi se do të vijë shumë shpejt në ekran dhe me shumë surpriza para se të shfaqet në TV. Por tani ka nevojë për pak pushim pasi lodhja ka qenë e madhe pas një pune shumë të madhe e këtë e ilustron me disa pamje pas xhirimeve të gjata për programin e 1 Janarit të kaluar në mes të të ftohtit.

 “Tani po kuptoj që story i mëparshëm është keqkuptuar!

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT