Monday, May 20, 2024
BallinaSportCarlo Ancelotti: "Asgjë nuk është vendosur ende

Carlo Ancelotti: “Asgjë nuk është vendosur ende

Carlo Ancelotti: “Asgjë nuk është vendosur ende, drejtimi i ligës është i gjatë. Fatkeqësisht, nuk mendoj se do të rimarrim ndonjë lojtar për ndeshjen e së mërkurës. Eden bëri mirë sonte sidomos në pjesën e dytë, ai kombinoi me shokët e skuadrës së tij. “”Nuk mund të kërkoja më shumë nga ekipi im, ata dhanë gjithçka. Sot jam i lumtur dhe luajtëm mirë – por topi nuk hyri brenda. “”Ne i merituam tre pikët sonte, por ndonjëherë edhe nuk i merituam dhe i morëm. Është kështu. “”Hazard mund të jetë një armë më shumë për pjesën e dytë të sezonit. “”Duhet të qëndrojmë të qetë dhe të përgatitemi për lojën tjetër, e cila do të jetë e vështirë. “”Camavinga mund të luajë në pozicionin e Casemiros kundër Athletic. Na mungon i gjithë krahu i djathtë dhe duhet të mendoj mirë se kë do të fus të mërkurën. “”Luka Modric është shumë i rëndësishëm për ne, ai po luante shumë mirë. Kjo javë ka qenë pak e çuditshme. Skuadra dha gjithçka. Duhet të kujdesemi për veten. Shëndeti është gjëja më e rëndësishme, së bashku duhet ta luftojmë këtë virus. “

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT