Saturday, April 13, 2024
BallinaSportDeklarata epike e virtuozit te futbollit Ronaldinho Gaúcho .

Deklarata epike e virtuozit te futbollit Ronaldinho Gaúcho .

“Zoti u jep dhurata të gjithëve. Disa mund të shkruajnë, disa mund të kërcejnë,por ai më dha dhuntinë për të luajtur futboll, dhe unë do të doja të mendoja se në karrierën time e shfrytëzova maksimalisht”

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT