Saturday, April 13, 2024
BallinaShowbizRikthehet Ana në “Për’puthen”! Ngacmohet nga çunat!

Rikthehet Ana në “Për’puthen”! Ngacmohet nga çunat!

Ajo është nga ish-konkurrentet më të famshme nga sezoni i kaluar i “Për’puthen” dhe tashmë

Ana Lleshi është rikthyer si konkurrente në program. Ajo u shfaq e është veshur si infermiere duke ironizuar daljen e saj nga programi.

“Është hera e fundit që shpërndaj paracetamola dhe doja ta praktikoja këtu në Përputhje dhe të startoja nga fillimi”, tha Ana.

Një nga djemtë që shprehu interes për Anën ishte Erjoni. Erjoni u shpreh se me Anën ka fantazuar çdo gjë kur e shihte nga ekrani në sezonin e vitit të kaluar. Nuk mungoi ndërhyrja e Rrushes, me të cilën konkurrentët e tjerë kanë vënë re shikime që i cilësojnë si të zjarrta.
Erjoni Anës: Me ty kam fantazuar çdo gjë. Që nga momenti i takimit të parë deri tek momentet intime.
Rrushja: Ama janë vetëm fantazi.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT