Friday, May 24, 2024
BallinaLajmeKEDS tha se qytetarët nuk do të mbesin pa rrymë në natën...

KEDS tha se qytetarët nuk do të mbesin pa rrymë në natën e Vitit të Ri, Vranjevci e Kolovica në terr

KEDS tha se qytetarët nuk do të mbesin pa rrymë në natën e Vitit të Ri, Vranjevci e Kolovica në terr

Anipse KEDS ka njoftuar se është siguruar import i nevojshëm për festën e ndërrimit të moteve, një pjesë e Vranjevcit dhe Kolovica kanë mbetur pa energji elektrike.Kujtojmë se ka disa ditë që Kosova po përballet me mungesë të energjisë elektrike, por që nga dje është paralajmëruar se nuk do të ketë reduktime të rrymës në festën e ndrrimit të moteve.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT