Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizMelinda na tundon me fotot e saj të fundit

Melinda na tundon me fotot e saj të fundit

Reperja dhe këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka ardhur me një sërë fotosh të nxehta në fillim të këtij viti

Ajo është e njohur jo vetëm për këngët e saj problematike, por edhe për fotot e saj që poston nëpër rrjetet sociale.

Kësaj radhe ajo ka vënë në fokus të pasmet e saj, derisa bën poza seksi afër bredhit të stolisur për festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Edhe përshëndetja për Vitin e Ri ka qenë koxha interesante nga reperja.

“Hey 2022, Bring it on, Bitches”, ka shkruar ajo në këtë seri fotosh në Instagram.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT