Friday, May 24, 2024
BallinaTurizmiShtëpi simpatike, fshatare në Ticino të Zvicrës

Shtëpi simpatike, fshatare në Ticino të Zvicrës

Zvicra njihet si njëra ndër shtetet më të bukura në botë ,perveq natyrës së bukur,maleve dhe liqeneve të mrekullueshme,Zvicra njihet edhe me arkitekturen interesante të shtëpive të ndërtuara nga guri kësaj radhe ju prezentojmë disa shtëpi të bukura malore në Ticino

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT