Thursday, June 13, 2024
BallinaSportChelsea përballet me Tottenham, ja formacionet

Chelsea përballet me Tottenham, ja formacionet

Chelsea dhe Tottenhami do të përballen sonte në mes vete, në kërkim të finales së madhe të “Carabao Cup”.


Ata do të takohen në “Stamford Bridge”.

Ndeshja e parë do të luhet sonte nga ora 20:45. Kurse, ajo e kthimit pas një jave, më saktësisht më 12 janar.

Këto janë formacionet:

Chelsea XI: Kepa, Azpilicueta, Rüdiger, Sarr, Alonso, Jorginho, Saúl, Mount, Ziyech, Havertz, Lukaku.

Tottenham XI: Lloris, Tanganga, Sánchez, Davies, Emerson, Skipp, Højbjerg, Doherty, Son, Kane, Moura.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT