Thursday, June 13, 2024
BallinaLajmeLajmërohet nëna nga Podujeva që u raportua e zhdukur: Jam mirë, për...

Lajmërohet nëna nga Podujeva që u raportua e zhdukur: Jam mirë, për katër fëmijët kujdesem vet

Egzona, nëna e katër fëmijëve nga Podujeva që u raportua e zhdukur, i është lajmëruar familjes.

Këtë e ka bërë të ditur për TV Llapi, Albion Imeri, vëllai i saj.Ai ka treguar se ka folur me motrën përmes rrjetit social Snapchat, duke thënë se ende nuk e di vendndodhjen e saj, por që ka treguar se është mirë me shëndet.

Egzona është lajmëruar përmes qatij Snapchati që na ka shkruar më herët, na ka treguar se është mirë, vendodhjen nuk e dijmë, se nuk na ka treguar dhe as me kënd është nuk na ka treguar”, ka deklaruar ai.

Ndërkaq, Egzona i ka thënë vëllait se do të kujdeset ajo vet për fëmijë.

“Po normal që do të vazhdojë që të kujdesem për ta”, ka thënë shkurt ai.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT