Monday, May 20, 2024
BallinaShowbizNjë “baywatch” si Luana Vjollca na bëri të gjithëve ta kemi zili...

Një “baywatch” si Luana Vjollca na bëri të gjithëve ta kemi zili sot!

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Para pak ditësh të gjithë festuam nisjen e vitit të ri dhe Luana ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht rrëmben vëmendjen me postimet e saj.

E teksa në Shqipëri temperaturat janë ulur ndjeshëm, Luana ka zgjedhur t’i shijojë këto ditë duke udhëtuar drejt Mauritius. Moderatorja na ka sjellë verën para kohe në Instagramin e saj duke na sjellë një ambient ekzotik mes palmave dhe temperaturave të ngrohta.

Madje me fotot e fundit ku shfaqet me bikini, na kujtoi të gjithëve “Baywatch” edhe pse bikini body të bardha e t’i themi Bye Pamelës për sot pasi pamë këtë postim.
“Baywatch” do ishte “caption” ideal, por akoma më epik ishte edhe mbishkrimi i showgirl”-it shqiptar: “Gëzuar 2022!”, duke vazhduar me “Apo jam pak me vonesë?”
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT