Tuesday, June 18, 2024
BallinaLajmeTë shtëna me armë zjarri në Prizren

Të shtëna me armë zjarri në Prizren

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në “Xhemil Fluku”, në Prizren.


Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia dhe autoambulanca.

Vendi është rrethuar me shirita rrethues.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT