Sunday, July 21, 2024
BallinaLajmeShqiptari në Greqi varet në pemë me rripin e pantollonave

Shqiptari në Greqi varet në pemë me rripin e pantollonave

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi në Ilia. Një 31-vjeçar është gjetur i varur në një pemë.


Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës dhe mësohet se arsyeja pse i riu i dha fund jetës ishte ndarja nga e dashura e tij.

Më herët ai kishte kërcënuar se do të bënte vetëvrasje pasi ajo nuk donte të ishte më me të.

Vajza ka kontaktuar autoritetet për një mesazh që ka marrë në celular, por ishte tepër vonë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT