Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizOriola Marashi shkëlqen ne fotot e fundit.

Oriola Marashi shkëlqen ne fotot e fundit.

Oriola Marashi është kujdesur edhe një herë që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo.

Modelja shqiptare që po ndërton famë ndërkombëtare ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin ka treguar edhe një herë hiret e saj,

Oriola në imazhet e reja ka provokuar e veshur në një mini-fustan ngjyrë kafe dhe të zezë të kombinuar me çizme të gjata deri tek gjuri ngjyrë kafe e hapur.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT