Tuesday, October 4, 2022
BallinaKulturëFilmAksident me makinë gjatë xhirimeve, aktorja turke e njohur si Gymysh për...

Aksident me makinë gjatë xhirimeve, aktorja turke e njohur si Gymysh për pak sa nuk ndërron jetë

Songul Oden, aktorja turke që për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj si “Gymysh” mësohet të ketë pësuar një aksident me makinë.

Gjithcka ndodhi gjatë xhirimeve të një pjese të serialit “Nomen”.Sipas mediave turke, gjendja e aktores tani është permirësuar, por ajo kishte qenë në situatë kritike.

”Nomen” është serial i ri në Turqi, në të cilin Songül Öden luan rolin kryesor me Halit Ergençin dhe Melis Sezen. Në këtë serial 43 vjeçarja i jep jetë rolit të ”Zübeyde Hanım”.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT