Monday, September 25, 2023
BallinaShowbizPërmes imazheve joshëse, Nora Istrefi zbulon se është në përgatitje të një...

Përmes imazheve joshëse, Nora Istrefi zbulon se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur vet ajo përmes disa imazhe të reja në llogarinë e saj të Instagramit ku numëron më shumë se një milion ndjekës.

Nora u shfaq elegante dhe joshëse në një kostum ngjyrë vjollce që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit për të cilat ajo komentohet vazhdimisht.

Artistja pozoi pranë një pishinë ndërsa mori vëmendje edhe me makijazhin e theksuar që kombinohej në mënyrë perfekte me veshjen e saj.

“Aman mos ma përmend sa më don , aman…më shpejt se sa mendoni, ‘Ciao”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografive.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Norës është bashkëpunimi me NRG Band “Ki me lyp me m’pa”.

Ndërkohë, krahas këngëve të reja, verën që lamë pas Istrefi a qenë e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT