Tuesday, November 28, 2023
BallinaNgjyra jeteBurrë e grua që luftuan me kancerin vdesin në të njëjtën ditë

Burrë e grua që luftuan me kancerin vdesin në të njëjtën ditë

Një grua dhe burri i saj, të cilët po luftonin me kancerin, kanë vdekur në të njëjtën kohë.

Steve Hawkins 58 vjeçar, vdiq të premten pasi luftoi me kancerin për pesë vjet. Të njëjtën ditë ndërroi jetë edhe gruaja e tij Wendy, 52 vjeçare, pas një beteje të shkurtër me sëmundjen e njëjtë.

Të dy kanë vdekur në spital.

Çifti nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka lënë pas tre fëmijë më të mëdhenj, shkruan Fox10, transmeton Klankosova.tv.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT