Monday, May 20, 2024
BallinaLajmeParashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira të cilat do të kushtëzojnë rrebeshe lokale shiu me vetëtima, bubullimë dhe mundësi për breshër.

Më shumë gjasa për rrebeshe shiu kanë rajonet e Dukagjinit, Drenicës dhe Anamoravës, raporton Meteo Ballkan.

Në Shqipëri dhe rajon nesër pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira lokale. Në jug dhe juglindje të Shqipërisë dhe disa vise të Maqedonisë së Veriut priten rrebeshe lokale shiu me vetëtima dhe bubullimë.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT