Thursday, June 13, 2024
BallinaSportShkurte Fejza, Ledri Vula, Bardhi dhe këngëtarë të tjerë do të këndojnë...

Shkurte Fejza, Ledri Vula, Bardhi dhe këngëtarë të tjerë do të këndojnë në festën e Ballkanit

Skuadra e Ballkanit e feston titullin kampion ditën e diel.

Futbollistët nga Suhareka kanë triumfuar edhe në këtë edicion, me festën e titullit që do të mbahet pas ndeshjes me Gjilanin, shkruan GazetaBlic Sport.

Klubi ka njoftuar se për festën e së dielës, do të ketë këngëtarë të njohur, me emra të mëdhenj si Shkurte Fejza, Ledri Vula, Bardhi etj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT