Tuesday, October 3, 2023
BallinaLajmeLAJMI I FUNDIT: 38 vjeçari kryen vetëvrasje, gjendet i varur

LAJMI I FUNDIT: 38 vjeçari kryen vetëvrasje, gjendet i varur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në familjen Zeqiraj në Studenicë të Istogut, ku vdqi tragjikisht një 38-vjeçar, qe dyshohet se ka bërë vetëvrasje. Kjo ngjarje ka tronditur jashtëzakonisht shumë familjen e të ndjerit, teksa kanë nisur hetimet për ta zbuluar motivin që e shtyu t’i jap fund jetës, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet brenda Emergjencës kanë bërë me dije se bëhet fjalë për Bedri Zeqirajn, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor që ka dalë në vendin e ngjarjes.

Pas ekzaminimeve për shenjat vitale, është konstatuar se i riu ishte pa shenja jete.

Për motive akoma të panjohura, i ndjeri i ka dhënë fund jetës duke u varur në ballkonin e shtëpisë së tij  dhe fatkeqësisht nuk arriti të shpëtojë.

Në vendin e ngjarjes janë kryer të gjitha ekzaminimet e nevojshme nga ana e njësive policore, teksa trupi i pajetë është tërhequr për t’u dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Siç mëson Sinjali, lidhur me rastin, Prokurori i Shtetit ka urdhëruar nisjen e hetimeve dhe zbardhjen e rrethanave në të cilat ka humbur jetën viktima.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT