Friday, February 23, 2024
BallinaLajmeI biri shtatëvjeçar lajmëroi familjarët për prindërit që vdiqën në Bjeshkët e...

I biri shtatëvjeçar lajmëroi familjarët për prindërit që vdiqën në Bjeshkët e Junikut, thonë dëshmitarët

Dëshmitarët kanë thënë për Klan Kosovën që ka qenë i biri shtatëvjeçar i çiftit që vdiq në Junik ai që i kishte njoftuar familjarët për rastin.

“Gjithnjë sipas dëshmitarëve djali shtatëvjeçar u ka treguar familjarëve të tjerë që prindërit e tij kanë qenë të ngujuar në banjën e kësaj vileje dhe nuk ka pasur shenja të djegies dhe zjarrit në këtë vilë siç është folur gjatë gjithë ditës”, ka thënë gazetarja Rina Mujku në Edicionin e Lajmeve në Klan Kosova.

“Sërish, është IML-ja dhe ekipet policore që do ta zbardhin gjatë ditës së nesërme se çfarë ka ndodhur mbrëmë në këtë vilë në Bjeshkët e Junikut”.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT