Sunday, June 23, 2024
BallinaShowbizÇiljeta Xhilaga shpallet finalistja e parë e Ferma VIP

Çiljeta Xhilaga shpallet finalistja e parë e Ferma VIP

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundim të reality shou, Ferma VIP.

Çiljeta Xhilaga u shpall finalistja e parë e këtij edicioni ditën e djeshme (e hënë).

Ky fakt e bëri të lumtur këngëtaren e njohur shqiptare pasi ka qenë në izolim për një kohë.

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundim të reality shou, Ferma VIP.

Çiljeta Xhilaga u shpall finalistja e parë e këtij edicioni ditën e djeshme (e hënë).

Ky fakt e bëri të lumtur këngëtaren e njohur shqiptare pasi ka qenë në izolim për një kohë.

Artistja është pëlqyer tejet shumë nga publiku për mënyrën se si është shfaqur brenda, duke marrë parasysh se kishte një mungesë të gjatë në skenë.

Ajo në këtë rrugëtim ka folur gjerë e gjatë për jetën dhe karrierën e saj profesionale.

Finalja e madhe e Ferma VIP do të mbahet më 12 qershor.

Fermerët vlen të ceket se garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT