Sunday, June 23, 2024
BallinaShowbizRike Roci poston foto nga pushimet, ekspozon linjat bombastike në bikini

Rike Roci poston foto nga pushimet, ekspozon linjat bombastike në bikini

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, Rike Roci ka filluar pushimet.

Ajo ka postuar foto nga plazhi dhe duket ‘bombastike’.

E veshur me bikine shumë ngjyrëshe thekson linjat perfekte trupore.

Kujtojmë se Rike sa ishte pjesë e ‘BBVA’ ishte pëlqyer shumë nga publiku për bukurinë e saj.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT