Saturday, July 20, 2024
BallinaSportFormacionet zyrtare: Spanja – Kroacia

Formacionet zyrtare: Spanja – Kroacia

Spanja dhe Kroacia luajnë sot ndeshjen e parë të grupit B aty ku ndodhen edhe Shqipëria dhe Italia që ndeshjen do ta zhvillojnë me fillim nga ora 21:00.

Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Këto janë dy 11’shet startuese.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT