Saturday, July 20, 2024
BallinaSportKun Aguero terhiqet nga futbolli ...!

Kun Aguero terhiqet nga futbolli …!

Sipas Gerard Romero, Kun Aguero terhiqet nga futbolli per shkake te problemeve shendetesore me zemren .

Dhe zyrtarisht do të bëhet e ditur në një konferencë për shtyp javën e ardhshme.
Urimet tona dhe sherim sa më të shpejte dhe mbështetjen e plotë për  legjendën e futbollit!Burimi :Web 
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT