Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizBëhen prindër për herë të parë Marina dhe Geti .

Bëhen prindër për herë të parë Marina dhe Geti .

Marina dhe Getoari janë bërë prind e r sot për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan .

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj.

Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes.

Vetem pak ditë më par ë ,Moderatorja ndau me ndjekësit dhomën e zbukuruar për vajzën .

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT