Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizKam nevojë të merrem me veten “ Fifi vendos të largohet nga...

Kam nevojë të merrem me veten “ Fifi vendos të largohet nga shtëpia e ‘BBV’

Ditët e fundit kanë ndodhur disa diskutime te forta mes fifit dhe banorëve të tjerë . Fifi dje vetëm se u nominua per largim nga shtëpia nga shikuesit ,por ajo vendosi qe te del me herët . Fifi mblodhu tëre anëtarët e shtëpse dhe u dha lajmin se kishte nevojë qe të largohej nga shtëpia : Un kam vendos me dal nga shtëpia , kam nevoj mu mirr me veten , me shêndetin tim . Pasi qe kjo eksperience nuk është duke më bërë mirë .’- u shpreh ajo

Të gjithë shihen të përlotur nga vendimi qe mori Fifi.!

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT