Wednesday, May 22, 2024
BallinaLajmeDy këngëtarët e njohur kosovarë pritet të hyjnë sonte në shtëpinë e...

Dy këngëtarët e njohur kosovarë pritet të hyjnë sonte në shtëpinë e famshme

Ledri Vula dhe Yll Limani sonte pritet të hyjnë në Big Brother Vip.


Sipas burimeve të lajmi.net sonte pritet që Ylli dhe Ledri të jenë pjesë e Big Brother Vip.

Nuk dihet nëse artistët e njohur kosovarë do kenë rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht mysafirë për t’i argëtuar banorët e tjerë brenda.

Përndryshe, Ledri dhe Ylli ende nuk kanë ndonjë bashkëpunim

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT