Saturday, April 13, 2024
BallinaSportSergio Ramos tregon se cili është njeriu më i mirë që ka...

Sergio Ramos tregon se cili është njeriu më i mirë që ka takuar në botën e futbollit

“Kush është njeriu më i mirë që njoh në botën e futbollit? Ka shumë, por mendoj se është Luka Modric. Unë kam një marrëdhënie shumë të mirë me të, ai është vëllai im”, tha Sergio Ramos për Prime Video Sport.

Ramos dhe Modric luajtën së bashku midis 2012 dhe 2021, nuk është çudi që ata shkojnë mirë.

Edhe pse nuk është më te Real Madrid, Sergio vazhdon të mbështesë mikun e tij. Së fundmi, ai e ka uruar kroatin për vendosjen e shiritit të kapitenit te Los Blancos

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT