Monday, May 20, 2024
BallinaSportRonaldo sërish në fokus me formën mahnitëse trupore

Ronaldo sërish në fokus me formën mahnitëse trupore

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo, është i njohur për fizikun e mahnitshëm trupor.

Futbollisti i Manchester Unitedit është një fanatik i stërvitjeve dhe përkushtimi i tij ndaj ushqimit të shëndetshëm është tejet strikt.

Edhe pse në moshën 36 vjeçare, ai ka një fizik dhe performancë që ia kanë zili kolegët në moshë shumë më të re.

Ronaldo arrin të jetë në qendër të vëmendjes edhe përmes imazheve që vënë në plan të parë dukjen e tij, derisa edhe një herë i ka mahnitur fansat me formën trupore

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT