Thursday, June 13, 2024
BallinaSportTrajneri i Interit bie përtokë: Momenti kur rrëzohet në shkallë

Trajneri i Interit bie përtokë: Momenti kur rrëzohet në shkallë

Jo gjithçka shkoi mirë për Interin ndaj Cagliarit, në ndeshjen të cilën e fituan me rezultat bindës, 4-0 në kuadër të javës së 17-të në Serie A.

Trajneri i Nerazzurrëve, Simone Inzaghi, në fakt mbeti viktimë e një incidenti duke u larguar nga fusha e San Sirius . 

Rrëshqiti në shkallët që të çonin në dhomat e zhveshjes, por për fat u ngrit menjëherë dhe ikën me të qeshur, si dhe me një gjest qetësues drejtuar tifozëve.

Inzaghi kaloi pa ndonjë lëndim, por situata e rrëzimit të tij krijoi një moment me të qeshura, por që edhe ai është tashmë në disponim, pasi kanë marrë kreun e tabelës.

Pas javës së 17-të, Interi është lider në Serie A me 40 pikë, një më shumë se Milani, ndërsa në xhiron e 18-të do të takohet me Salernitanan.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT