Monday, May 20, 2024
BallinaShowbiz“Falenderoj Xherin që më largoi nga puna”, Ledri Vula përballet live me...

“Falenderoj Xherin që më largoi nga puna”, Ledri Vula përballet live me deklaratën e gazetarit shqiptar për nënën e tij!


Pas një pauze disa mujore, Meriton Mjekiqi është rikthyer me emisionin e tij mjaft interesant që në fokus ka reperët.

I ftuari i parë i sezonit të ri ishte Ledri Vula, i cili veç freestyle që janë kryefjala e këtij formati foli edhe për karrierën e jetën e tij

Në një moment Meritoni habiti duke falenderuar publikisht nënën e Ledrit, Xheraldinën, për largimin nga puna.

“Nuk ke qenë për aty”, tha Ledri duke e kaluar me sportivitet këtë situatë, por Meritoni nuk u ndal me kaq dhe bëri tjetër falenderim për pagën 165 euro.

“Po bëj shaka” – tha në fund Meritoni dhe situata u tejkalua me të qeshura.

Xheraldina Vula është nga gazetaret më të njohura shqiptare dhe një nga themelueset e RTV21.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT