Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizZbulohet vendi ku do të kalojnë festat e fundvitit Rita Ora dhe...

Zbulohet vendi ku do të kalojnë festat e fundvitit Rita Ora dhe Taika! Në rezidencën 11.54 mln dollarë në…

Rita Ora nuk po ndahet asnjë moment nga i dashuri i saj Taika Waititi.

Çifti do t’i kalojnë pushimet e fundvitit në Australi, aty ku u njohën.

Një burim i afërt me 31-vjeçaren ka zbuluar për “Daily Mail Australia” se këngëtarja dhe Taika, do të kalojnë pesë javët e ardhshme në Sydney. Madje shton se ata do të jetojnë në një rezidencë 11.54 milionë dollarësh në Bellevue Hill.

“Rita mezi pret me padurim që të ketë Krishtlindje të nxehta në Aussie përpara se të fillojë xhirimet e sezonit të dytë të “The Voice Australia”, thanë burimet.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT