Sunday, April 14, 2024
BallinaShowbizFifi befason Taynën në ditëlindje, pamje nga festa ,merr fund zënka mes...

Fifi befason Taynën në ditëlindje, pamje nga festa ,merr fund zënka mes dy artisteve

Tayna dhe Fifi i kanë dhënë fund zënkave mes tyre përfundimisht.

Artistet e njohura nga Kosova prej kohësh janë përfolur për raporte jo të mira dhe kunja kundrejt njëra-tjetrës por si duket ato morën fund.

Pas mbështetjes që i dhanë njëra-tjetrës përmes rrjeteve sociale pasi Fifi doli nga shtëpia e BBV, Afterparty.al mëson ekskluzivisht se Fifi ka befasuar reperen në festën e ditëlindjes së saj që po mbahet momentalisht në Prishtinë duke shënuar zyrtarisht “pajtimin” mes tyre.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT