Tuesday, June 18, 2024
BallinaShowbizU fotografuan duke u puthur, Atdheu zbulon të vërtetën mbi marrëdhënien me...

U fotografuan duke u puthur, Atdheu zbulon të vërtetën mbi marrëdhënien me Efin!

Atdhe Xharavina është nga konkurrentët më të përfolur nga sezoni i kaluar por që vazhdon akoma të qëndrojë në qendër të vëmendjes.

Djaloshi nga Gjakova u vu sërish në titujt rozë dhe sërish për një femër.

Por kësaj radhe bëhej fjalë për konkurrenten e këtij sezoni, Efin.
Dyshja janë kapur “matt” teksa shkonin në një dyqan në Tiranë teksa Efi provonte fustane, Atdheu është treguar një zotëri i vërtetë dhe e ka shoqëruar.
Dyshja duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin, duke ngritur kështu dyshime se mund të jenë në një lidhje.
Pas publikimit të këtyre pamjeve nuk ka vonuar reagimi i Atdheut, i cili përforcoi më shumë dyshimet.
“Efffffa, sa i lumtur sot”- ka shkruar ai në postimin e tij.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT