Wednesday, May 22, 2024
BallinaShowbizArbenita Ismajli nis vitin me poza përvëluese

Arbenita Ismajli nis vitin me poza përvëluese

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive dhe tashmë ka grumbulluar mijëra ndjekës.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mbi 655 mijë njerëz vetëm në Instagram, shpesh publikon imazhe e video ngacmuese, transmeton Gazeta Ciceroni

Arbenita në foto e reja erdhi tejet joshëse teksa ekspozoi linjat e saj trupore perfekte.

Ajo duket se është kthyer në punën e saj si modele, pasi disa muaj ishte më e përkushtuar ndaj familjes.
Arbenita u bë nënë për herë të parë në prill të vitit 2021 nga martesa me reperin Fero.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT