Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizRobin dhe Marigona Krasniqi e kurorëzojnë dashurinë e tyre

Robin dhe Marigona Krasniqi e kurorëzojnë dashurinë e tyre

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, pak ditë më parë zyrtarizoi lidhjen me modelen kosovare, Marigona Krasniqi.

Të njëjtit kanë qenë të komentuar prej kohësh në faqet rozë, gjersa një konfirmim së fundmi u bë nga vet ata, shkruan Gazeta Ciceroni 

Në ditën e tretë të vitit 2022 ata vendosën të martohen duke organizuar një darkë private vetëm me familjarë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT