Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizAna ‘nxjerr zbuluar’ ish-konkurrentin që doli çift nga “Për’puthen”: Ai është shumë...

Ana ‘nxjerr zbuluar’ ish-konkurrentin që doli çift nga “Për’puthen”: Ai është shumë xheloz, nuk e lë…

Andi Shehi dhe Melisa Lleshi ishin të ftuar në “Përputhen Prime”. Gjatë bisedes në studio, ata zbuluan detaje të reja rreth marrëdhënies së tyre.

Melisa tregoi se Andi është shumë xheloz, por nuk e shpreh. E pikërisht këty ndërhyn Ana Lleshi, e cila prej disa ditësh është konkurrente në program. Ajo tha se Andi nuk e lë Melisën as të dalë me shoqe.

Biseda në studio

Andi: Unë ku ta gjej të dalë kjo se s’më le të dal me çunat

Ana: Andi e lë të dalë, Melisa lyhet pispilloset dhe pa ardhur ushqimi në tavolinë, kjo të çohet të ikën nga tavolina se po vjen Andi ta marrë.

Andi: Po sa herë të kam thënë shyqyr, merre dhe herë të tjera

Ana: Ma thuaj një herë që e ke lënë ta hajë atë darkë. Asnjëherë

Andi: Kur dal unë nga shtëpia, vë një kapele në kokë, një palë tuta, një palë atlete kurse kjo del me taka.

Melisa: Unë dal me taka? Joo për Zotin. Unë e shpreh më shumë xhelozinë, por ky është më shumë xheloz.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT