Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizVildane Zeneli shfaqet e zjarrtë në fotot e fundit

Vildane Zeneli shfaqet e zjarrtë në fotot e fundit

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli është shfaqur tepër e nxehtë në disa foto të fundit

Ashtu sikurse kanë bërë shumë modele, edhe Vildania ka zgjedhur vendet e nxehta dhe jo të ftohta për t’i kaluar festat e fillim vitit.

Bukuroshja kosovare nuk ka treguar se ku ka udhëtuar, por ka treguar se ajo vazhdon të jetë e pasionuar pas vendeve të nxehta.

“Plazh, rërë dhe diell – gjithmonë vendet që preferoj”, ka shkruar ajo poshtë një seti të ri fotosh që ka postuar gjatë ditës së enjte

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT