Friday, May 24, 2024
BallinaNatyraValbona magjike

Valbona magjike

Gjatë ketyre ditëve te ftofta të dimrit kur bora ka kapluar viset malore Gryka e Valbones duket madhështore,e mbuluar nga bora e cila i ka ngrirë pishat qe duken si stalagmitet e shpellave,Valbona na ofron pamje të mrekullueshme,shtepitë e drurit dhe ambienti përeth i mbuluar nga bora e bardhë na sfidojnë me pamjet që duken si një panoramë,ju ftojmë që ti shioni këto peisazhe të bukura në fotot më poshte.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT