Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizBora Zemani feston ditëlindjen,

Bora Zemani feston ditëlindjen,

Sot është ditë e veçantë për Bora Zemanin.

Moderatorja më e dashur shqiptare feston sot ditëlindjen,

Sot është ditë e veçantë për Bora Zemanin.

Bora nuk njihet vetëm si moderatore por edhe si këngëtare dhe aktore, ku kemi pasë rastin ta shohim në secilin profesion në ekranet tona.Por së fundmi ajo është fokusuar më shumë në profesionin e moderimit, ku ka tre sezone që prezanton emisionin e dashurisë “Për’puthen”.

Bora është mjaft e komentuar edhe sa i përket jetës private e cila ka bërë bujë në mediat rozë.

Ajo ka një djalë me ish partnerin e saj Vin Velin, kurse muaj më parë ka marrë përfundimisht fund edhe lidhja e saj me Donaldin.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT